طلایاب Legacy 3500 محصول بانتی هانتر با کویل 8 اینچی ضدآب

طلایاب Legacy 3500

طلایاب Legacy 3500 محصول بانتی هانتر است و یک دستگاه بسیار ساده ای میباشد. این مدل برتر در سری Legacy برنامه‌نویسی سفارشی سازی شده، حالت دقیق و تنظیم بالانس زمین به صورت دستی را اضافه می‌کند. تنظیم بالانس زمین اثرات مواد معدنی در ساحل را از بین می برد. همچنین این دستگاه وزن پایینی دارد و عمق کاوش بالاتری را ارائه میدهد.

 

طلایاب Legacy 3500 دارای یک صفحه نمایش ال سی دی جامبو خوانا با شناسایی دیجیتال هدف و خوانش عمق است. این گنج یاب قدرتمند دارای یک تنظیم بالانس زمین است که به آشکارساز اجازه می دهد در سخت ترین و معدنی ترین شرایط خاک کار کند. این دستگاه سکه ها، حلقه ها، طلا و آثار باستانی را پیدا می کند و میتوان در پارک ها یا در ساحل استفاده کنید. Legacy 3500 بهترین کیفیت، قیمت و ویژگی ها را ارائه می دهد. برای تکمیل امکانات بینظیر، این دستگاه دارای 5 سال گارانتی کامل است. 

طلایاب Legacy 3500

 

برای اطلاع از آخرین قیمت طلایاب ها روی لینک کلیک کنید.

مشخصات طلایاب Legacy 3500

سیستم شناسایی هدف صوتی چهار صدایی:

در حالی که LCD (نمایشگر کریستال مایع) در شناسایی اجسام مدفون بسیار دقیق است، ولی کاربر همیشه صفحه نمایش را در میدان دید خود نگه نمی دارد. بنابراین، ما یک مکانیسم بازخورد صوتی را برای آگاه کردن کاربر از ماهیت اشیاء مدفون در نظر گرفته‌ایم. این سیستم بازخورد صوتی ابتدا وجود و طبقه بندی اشیایی را به کاربر هشدار می دهد که ماهیت و مکان آنها را می توان با استفاده از نمایشگر LCD تایید کرد. ردیاب بسته به جسم شناسایی شده می تواند چهار صدای مختلف را به صدا دربیاورد.

 

 

طراحی پیشرفته، عمق و عملکرد عالی طلایاب Legacy 3500

طلایاب Legacy 3500 تحت نظارت دیو جانسون، طراح ارشد فرست تگزاس محصولات طراحی شده است. دیو یکی از مهندسین برتر در صنعت فلزیاب است. او بیش از 25 سال است که فلزیاب های پیشرو را برای سازندگان آمریکایی طراحی کرده است. Bounty Hunter Legacy 3500 یکی از دستاوردهای او برای برند Bounty Hunter است. بسیاری از پلتفرم های طراحی او ستون فقرات چندین شرکت هستند که محصولات نهایی را ارائه می دهند.

 

 

ساخت ایالات متحده – 5 سال گارانتی

Bounty Hunter Legacy 3500 در ایالات متحده ساخته شده است و دارای 5 سال گارانتی است. این مدل دارای یک صفحه نمایش ال سی دی جامبو خوانا با شناسایی دیجیتال هدف و خوانش عمق است. 

 

صفحه نمایش طلایاب Legacy 3500

طراحی کویل جستجوی عمیق

فلزیاب Bounty Hunter Legacy 3500 دارای طراحی سیم پیچ جستجوی متحدالمرکز است. طراحی پره سه گانه به عمق ضربه می زند و اهداف آهن و آلومینیوم را نادیده میگیرد. سیم پیچ متحدالمرکز عملکرد نرمی را برای انواع گنج یابی ایجاد می کند. سیم پیچ جستجو ضد آب است و دارای قطر 8 اینچی است. تشخیص هدف قدرتمند و عمیق و شناسایی آسان را با این کویل تجربه کنید.

 

 

طراحی کویل جستجوی متحدالمرکز طلایاب Legacy 3500:

سیم پیچ متحدالمرکز Bounty Hunter Legacy 2500 با سیم پیچی سیم دایره داخلی و بیرونی طراحی شده است. شکل سیم پیچ جستجوی تولید شده مخروطی است و برای تعیین نقطه دقیق اهداف بسیار عالی است. این کویل جستجوی شکارچی Bounty شامل آخرین فناوری است و ضد آب و دارای محافظ الکترواستاتیک است. به طور کلی، کویل‌های جستجوی بزرگ‌تر عمق بهتری با اهداف بزرگ‌تر و پوشش بهتر زمین می‌دهند. که این کویل ها هم یک معایبی دارند، این است که اهداف کوچک را نمیتوانند شناسایی کنند. کویل‌های کوچک‌تر حساسیت بیشتری نسبت به اجسام کوچک‌تر دارند و اهداف با ارزش و بی ارزش را به خوبی جدا میکنند. این سیم پیچ تعادل کاملی از عمق و حساسیت را ارائه می دهد.

 

 

حالت جستجوی تمام فلزی 

 

دستگاه اهداف مدفون را در مقیاسی از 0 تا 99 شناسایی می کند. تمایز قابل برنامه ریزی شناسایی هدف 4 تن و حذف هدف 7 بخش را فراهم می کند. شناسایی هدف دیجیتال 11 قسمتی به شما کمک می کند تا آنچه را که در زمین است شناسایی کنید. اهداف با یک پاسخ هدف صوتی چهار تنی شناسایی می شوند. شما به راحتی می توانید اهداف را قبل از حفاری شناسایی کنید. 

امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.