فلزیاب Bounty Hunter Titanium یکی از بهترین فلزیاب ها برای تمام رده سنی

فلزیاب Bounty Hunter Titanium

فلزیاب Bounty Hunter Titanium محصول بانتی هانتر از کشور آمریکا سبک وزن و استفاده از آن بسیار آسان است زیرا تنظیمات پیچیده ای برای راه اندازی ندارد. میتوانید به محض روشن کردن گنج یابی را شروع کنید. بدیهی است که با گذشت زمان و تجربه، ممکن است برخی از تنظیمات را تغییر دهید تا دقت یافته های خود را بهبود بخشید و انواع بیشتری از گنج های پنهان را کشف کنید.

 

فلزیاب Bounty Hunter Titanium

 

فلزیاب Bounty Hunter Titanium می‌تواند یکی از بهترین فلزیاب‌ ها باشد، زیرا تمام کاربران در هر رده سنی می‌توانند از آن استفاده کنند. تعجب خواهید کرد که چقدر صفحه نمایش می تواند ساده باشد و خواندن از روی آن چقدر آسان است. این صفحه نمایش عمقی از 0 تا 99 دارد که نشان می دهد شی مخفی چقدر عمیق است و نقطه دقیق آن را نیز نمایش میدهد.

 

  • حالت تفکیک با ویژگی دقیق
  • حساسیت قابل تنظیم
  • 8 دسته شناسه هدف با بازخوانی عمق
  • قابلیت های بریدگی قابل انتخاب
  • بالانس زمین اتوماتیک

 

نمای کلی طلایاب تیتانیوم

با Bounty Hunter Titanium قدیمی ترین و عمیق ترین سکه ها، حلقه ها، جواهرات و آثار باستانی را کشف کنید. این فلزیاب وسط خط برتر Bounty Hunters است. این مدل دارای هر دو شناسایی هدف صوتی و تصویری، 2 حالت خودکار، خواندن عمق گسترده و نمایشگر LCD جامبو است. تیتانیوم دارای بالانس زمین اتوماتیک برای از بین بردن اثرات مواد معدنی در زمین است. این یک دستگاه سبک وزن و کاملاً برجسته است اکنون می‌توانید ساعت‌ها در شن‌های خشک ساحل، پارک‌ها و حیاط مدرسه یا در جنگل گنج یابی کنید. کاور سیم پیچ جستجو ندارد.

 

فلزیاب بانتی هانتر تیتانیوم

ویژگی های Bounty Hunter Titanium

 

 

1- نمایشگر دستگاه

طلایاب  تیتانیوم Bounty Hunter دارای یک صفحه نمایش بزرگ و خوانا است که قبل از حفاری هدف را شناسایی می کند. نمایشگر در فضای باز به راحتی قابل خواندن است و اندازه آن 3 اینچ در دو اینچ است. این نمایشگر اهداف معمولی مانند آهن، فویل، نیکل، سکه، سکه و ربع و غیره را شناسایی می کند. در حالی که LCD (نمایشگر کریستال مایع) در شناسایی اشیاء مدفون بسیار دقیق است. این گنج یاب با بازخورد صوتی ابتدا شما را از وجود یک شی آگاه می کند. سپس در صفحه نمایش LCD با جزئیات واضح، آنچه را که پیدا کرده است، نشان میدهد. ردیاب بسته به جسم شناسایی شده تا سه تن صدای مختلف دارد.

 

2- حالت تفکیک گنجیاب Bounty Hunter:

حالت پیش فرض دستگاه است و بهترین حالت برای جستجوی مداوم است. مانند بیشتر فلزیاب های مدرن برای شناسایی اهداف، لازم است که کویل جستجو در حرکت باشد. در این حالت، اهداف با زنگ های صوتی متمایز مشخص می شوند و در دسته بندی هایی در بالای صفحه طبقه بندی می شوند. مقدار عددی دو رقمی در مقیاس 10 تا 99 در وسط صفحه نمایش داده می شود.

محدوده عمق هدف نیز در پایین صفحه نمایش داده می شود. همه موارد منو را می توان در این حالت انتخاب و یا تغییر داد. بر خلاف تفکیک ساده که همه دسته ها را به طور متوالی از تشخیص حذف می کند، کنترل notch به شما این امکان را می دهد که دسته های انتخابی را به صورت انتخابی انتخاب یا حذف کنید.

 

صفحه نمایش فلزیاب Bounty Hunter Titanium

 

3- سیم پیچ جستجو متحدالمرکز

سیم پیچ جستجوی متحدالمرکز فلزیاب Bounty Hunter Titanium با سیم پیچ سیم دایره داخلی و بیرونی طراحی شده است. الگوی جستجوی تولید شده به شکل مخروط است و برای تعیین دقیق اهداف با سهولت عالی است. این کویل جستجوی Bounty Hunter شامل آخرین فناوری است و ضد آب بوده و از نظر الکترواستاتیک محافظت می شود. به طور کلی ، کویل های جستجوی بزرگتر با اهداف بزرگتر و پوشش بهتر زمین عمق بیشتری را ایجاد می کنند. با این حال ، حساسیت به اجسام کوچکتر ممکن است شکار شود.

کویل های جستجو کوچکتر حساسیت بیشتری به اجسام کوچکتر و بهبود جداسازی هدف در خاک زباله نشان می دهند. این سیم پیچ بالانس کامل عمق و حساسیت را ارائه می دهد.

امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.