فلزیاب Garrett ACE 400 | عملکرد بالا | ساخت آمریکا

فلزیاب Garrett ACE 400

فلزیاب Garrett ACE 400 ساخت گرت آمریکا،برای کاوش سکه ها، جواهرات و گنیجینه های باستانی مورد استفاده قرار میگیرد. و بیشتر از عملکردی را که انتظار دارید به شما ارائه میدهد قابلیت از بین بردن یا به حداقل رساندن تداخل ناشی از منابع الکتریکی یا سایر فلزیاب ها را دارد.

فلزیاب Garrett ACE 400

فلزیاب Garrett ACE 400 دارای ویژگی Iron Audio است که به شما امکان می دهد آهن متمایز (معمولاً بی صدا) را بشنوید تا از حفر اهداف آهن مسطح ناخواسته مانند درب بطری یا واشر خودداری کنید برای استفاده از ویژگی Iron Audio، باید درجه ای از تبعیض آهن را تنظیم کنید. برای اطلاع از قیمت انواع فلزیاب ها میتوانید به لیست قیمت ما مراجعه فرمایید.

 

طلایاب Garrett ACE 400

ویژگی های فلزیاب Garrett ACE 400

دستگاه طلایاب Garrett Ace 400  شامل ویژگی های پیشرفته ای از قبیل سیستم صوتی، شناسه هدف دیجیتال و تنظیم فرکانس  به شما در حفر گنج بیشتر و ذرات کمتر و حذف ذرات کمک می کند . این دستگاه شامل هدفون ، پوشش محیطی ، پوشش سیم پیچ و …. می باشد
Iron Audio موجود در سیستم ACE 400 به کاربر این امکان را می دهد تا فلز واقعی را بشناسد و دامنه سیگنال با صدای متوسط ​​را در سیستم تغییر دهد. این امکانات به اپراتور کمک می کند تا میزان آهن را در اشیاء مختلف بشناسد که گاهی اوقات یک دستگاه فلزیاب را به اشتباه می اندازد.

 

نمایشگر فلزیاب Garrett ACE 400

  • Iron Audio به شما امکان می دهد برای جلوگیری از حفر اهداف نامطلوب آهن مانند درب بطری یا واشر ، آهن تفکیک انجام داده و (به طور معمول خاموش) این موارد را خودکار رد میکند.
  • توجه: برای استفاده از ویژگی Iron Audio ، باید درجه ای از Discrimination Iron تنظیم شود. در این نمایش ، تنظیمات Iron Discrim در 35 است. بدون Iron Audio ، هر دو درب بطری و سکه نقره اهداف خوبی به نظر میرسند. با استفاده از Iron Audio ، پاسخ درپوش بطری شامل “غرغرهای” آهنی است که نشان میدهد این هدف زباله است.

انواع کویل جستجو های فلزیاب Garrett ACE 400

کویل جستجو های گنج یاب گرت ای سی 400

امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.