مفهوم نشان کانال آب در دفینه یابی

مفهوم نشان کانال آب در دفینه یابی

کانال آب

 

کانال آب در دفینه یابی:

کانال آب

کانال های حمل آب در دوران باستان: بزرگترین عنصری که دفینه یاب را گمراه می کند، خبر نداشتن از طرز زندگی انسانهای دوران باستان، صنعت آنها، باورهایشان و رفتارهای اجتماعی آنها می باشد. به طور خلاصه، حرکت با توجه به شایعات، مشکلات زیادی را به همراه آورده است. به همین دلیل باز کردن این بحث مفید می باشد.
زندگی های دوران باستان، مثل ما بودند، مثل ما می خوردند می نوشیدند، و برای برطرف کردن نیاز هایشان کار می کردند، خانه داشتند، به آب نیاز داشتند، پاکیزگی داشتند…. دقیقا مثل ما….
در دوران باستان برای حمل آب به نقطه ای دیگر از خاکی که به آن رس گفته می شد، لوله های حلقوی شکل توخالی بودند پخته و استفاده می کردند. امروزه به جای این لوله های بتنی، آهنی و پلاستیکی استفاده می شود. همانطور که می بینید، نیازهایمان یکی می باشد،منطق حمل آب یکی بوده، فقط اسباب مورد استفاده تغییر کرده است.
لوله پیدا کردم، این چیست؟ در جواب این سوال، این عکسها را اضافه کردیم. انسانها برای برطرف کردن نیازهایشان از کیلومترها دورتر، از لوله های آب استفاده کرده اند. به مناطق مسکونی آورده و در آن پخش کرده اند، همانطور که در عکس بالا می بینیم. به همین شکل، کانال هایی برای تخلیه آب های کثیف تعبیه شده است.
حتی سیستم گرمایشی را برای بار اول، رومیان استفاده کرده اند، انسان از حرکت آب بهره برده است.

 

امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 3.1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.